Meeldejääva ürituse valem = hea eeltöö + tugev meeskond+ ägedad inimesed + hea muusika + maitsev toit + mõnus atmosfäär! 

Teie kutsuge ägedad inimesed peole ning meie hoolitseme kõige muu eest !Oleme korraldanud pulmi juba 5 vägevat hooaega ning maha 20+ küünipulma! Oleme Teile abiks vastavalt Teie vajadustele ja soovidele. Pakume nii pulmakorraldust, peokohta, toitlustust kui ka majutust. 

Hetkel vabad 2022 kuupäevad:

Mai 20 - 21 , 27 - 28  

Juuni 3 - 4, 10 - 11, 17 -18, 24 - 25 

Juuli  8 - 9, 22 - 23, 

August  12 - 13, 19 - 20, 26 - 27

Täpsema info ning hinnapakkumise jaoks võta meiega ühendust info@andrusetalu.ee.


Broneerimine 2022 hooajaks on alanud. 

Annan sulle nüüd väikese ülevaate meie küünist ja teenustest
Toitlustus

Parimad palad valmivad kvaliteetsest toorainest värskelt koha peal. Meie meeskond on spetsialiseerunud pulmakülaliste kostitamisele - menüüst ei puudu aegumatud klassikud, samas leidub uut ja huvitavat. Kasutame vastavalt saadusele kohalikku toorainet ning enda kasvatatud värskeid saadusi ja mahe lambaliha. 

- Tervituslaud 
Võimalik tellida kaugemalt saabujatele kosutav amps enne ametlikku pulmaprogrammi. Valikus on nii magusad kui ka soolased suupisted.

-
Šhampuselaud
Peale paaripanekut ootame Teid taluõuel šhampuseklaase kokku lööma ja õnnitlema, kõrvale pakume vastavalt teie soovidele hooajalisi puuvilju ning magusaid ja soolaseid suupisteid. 

- Pidusöök
Peale õnnitlusi, esmaseid mänge ning pildistamist on aeg suunduda küüni peolauda. Teid ootavad mõnusad maitsed-  soe ja külm buffee vastavalt valitud menüüle. Kogused on arvestatud nii, et jätkub ka pikalt pidutsejatele varajaste hommikutundideni. 

- Hommikusöök
Hommikul ootab külalisi kosutav hommikusöök vastavalt Teie soovidele. Võimalus on tellida nii klassikaline puder ja võileivad kui ka seljanka või hoopis miskit muud huvitavat. 

- Teenindus
Meie suurepärased teenindajad sätivad Teie jaoks valmis küünis lauad ja lauakatte ning hoolitsevad alkoholi/baari sättimise eest. Nad on teiega ürituse algusest kuni koogi serveerimise lõpuni (00-01 orienteeruvalt). Kõiki külalisi tervitatakse (vastavalt menüüle ja kokkuleppele jookide osas) mõnusa suupiste ja joogiga. Peale tseremooniat valatakse välja šampus ja serveeritakse külalistele. Siis serveeritakse õhtusöök küünis ning hoolitsetakse peolaua täitmise ja puhtuse eest. Jooksvalt täidetakse ka morsi/vee kanne. Peale õhtusööki korrastatakse buffee ja koristatakse lauad. Nii on pidulistel mõnus lauas olla, ilma, et mustade nõude virnad neid segaks ja küüni ilme väga koledaks läheks. Buffee juurde tuuakse puhtad nõud millega peo jooksul külalised saavad jätkuvalt toitu võtta. Meeskond suhtleb koogimeistriga, hoolitseb, et kook õigel hetkel ilusti esitletud ning serveerib siis kõigile külalistele koogi. Koogi kõrvale kohvi ja joogid. Hommikul varakult sätib meie teenindusmeeskond küüni peale pidu korda ja serveerib hommikusöögi. Lisaks on nad toeks, kui tekib mõni mure või probleem.

Kõike maitsvamad ja ägedamad koogid soovitame tellida
My Sweet Dream 'ist.

Võimalus tellida ka 2. päeva sööke järelpeoks (grilli, seljanka jne).
Küün & Dekoratsioonid

Imelise peo juurde käib imeline peokoht. Meie küünis on palju võimalusi omanäolise pulmapeo korraldamiseks. 
Võimalus on panna oma fantaasia tööle ning luua omanäoline kujundus või võtta meid appi ning koostöös teostame ka kõige ulmelisemad ideed :) Meie küünis mahub pidutsema kuni 150 inimest nii, et jääb ruumi ka bändile, fotonurgale ning buffeele ja baarile.

Meie valikus on kõik vajalik :
- Lae alla - linad, erinevad tulukesed, pom-pomid, lehvikud, satsid, unenäopüüdjad, puidust redeleid jpm. 
- Laudadele- küünlajalad, laternad, puidust alused, vaasid, lauanumbrid, jpm.
- Küüni ja õue- sildid, puidust baar, pulmakaared, heinapallid (suured ja väikesed),  lauaplaanid, vanad aknaraamid, pildiraam, erinevat mööblit jpm.

Majutus
Majutus toimub kolmes hoones küüni ümbruses. Härmu külalistemajas on pruutpaarituba ning 3 külaliste tuba maja 2.korrusel. Tartso Puhkemajas on 5 magamistuba, elutuba ja köök (sobib näiteks väikeste lastega külalistele). Tartso Aidas on neli magamistuba 1.korrusel ning suur magala vooditega 2.korrusel. Kokku mahutab turismitalu 80 inimest. Vajadusel võimalik tellida lisakohti glämpingu näol (lisateenus).